Basketbalování

Naše baskeťačky se zúčastnily okresního kola

Basketbalování

Vážení neúnavní čtenáři sportovních článků, náš basketbalový výkvět dívek 2. stupně se zúčastnil okresního kola v basketbalu, které se konalo v baště míčových sportů – Přešticích. A nevedlo se nám nijak zle. Po úvodních jednoznačných prohrách s týmy Dobřan a Kožlan (byl k vidění skvělý basketbal v podání několika hráček z plzeňských oddílů) a Přeštic jsme se zmátořili a v dalších utkáních porazili Blovice a Chlumčany. Tyto dva poslední zápasy nám ukázaly trochu více nadějí do dalšího školního snažení. Závěrečné 4. místo je pro nás spravedlivou odměnou. Vzhledem ke složení našeho družstva (převáženě žákyně 8. tříd) budeme doufat, že vztah ke sportu dívkám vydrží i v psychicky zřejmě náročnějším 9. ročníku a my opět dokážeme sestavit konkurenceschopné družstvo.

Naši školu reprezentují: Kristýna Šloufová, Eliška Šišková, Daniela Trojánková, Viktorie Klášterková, Karolína Čekanová, Adéla Průchová, Věra Murková, Sabina Doskočilová a Karolína Kohoutová.

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy!!

Pavel Pelcr, Jan Ticháček