V pátek 22.9. 2023 od 15:00 na travnaté ploše u ZŠ Nepomuk
Festival volného času
Víte, že v Nepomuku je 85 volnočasových aktivit pro děti? Některé z nich jsou vedeny pod spolky, jiné se konají ve školských zařízeních, volnočasovém centru nebo je má na starosti soukromý lektor. Víme, že není jednoduché získat vždy všechny informace o daných činnostech, proto Vám nabízíme možnost se těmito aktivitami osobně seznámit v pátek 22.9.2023 od 15:00 na travnaté ploše u ZŠ Nepomuk. Kromě ukázek jednotlivých kroužků na stanovištích bude pro Vás připraveno občerstvení a doprovodný program - kejklířská škola, balonkové tvoření aj. K dispozici bude i katalog všech kroužků včetně kontaktů na jednotlivé lektory. Pro děti, které již svůj kroužek mají i ty, co si ho na festivalu najdou a zapíší se, máme připravené malé překvapení. Pro rodiče informace o možnostech, jak na volnočasové aktivity dětí získat finanční podporu. Akce se koná v rámci Dne otevřených dveří dobrovolnictví v Plzeňském kraji, zájemci mohou objevit možnosti dobrovolnictví na Nepomucku.