Lyžák 2024

Sedmáci absolvovali tradiční lyžařský výcvik

Vážení a milí, žáci 7. ročníku absolvovali lyžařský výcvik, který se již tradičně konal v lyžařském areálu Samoty v Železné Rudě. Přes nepříznivé sněhové podmínky žáci podstoupili kompletní výcvik sjezdového lyžování. Vzhledem k počasí bohužel tentokrát nedošlo na běžecké lyžování, což nás velice mrzí, někteří si však možná trochu oddechli. Na konci týdne každý účastník zvládl využít vleku a bezpečně sjet sjezdovku, což jsme si ověřili i v závěrečném závodu ve slalomu. Večer pak vždy probíhaly týmové soutěže, ale také vzdělávání na různá témata, která mají spojitost s aktivitami na horách. Vše žákům děkujeme za bezproblémový průběh celého pobytu a snad si to užili minimálně stejně jako jejich instruktoři.