Krajské kolo OVOV

Naši atleti nás úspěšně reprezentovali v krajském kole Odznaku všestrannosti olympijských vítězů

Rozloučení se sportovním zápolením

Vážení a milí čtenáři našich sportovních článků, vyvrcholením celoročního snažení o všestranný sportovní rozvoj a soupeření mezi školami bylo právě skončené krajské kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů, které se již tradičně konalo v městském sportovním areálu v Tachově. Po celý den byly k vidění opravdu hodnotné výkony, řada našich žáků překonávala své osobní rekordy v soutěžních disciplínách: běh 60m, skok daleký, hod kriketovým míčkem, leh-sedy 2min, shyby na šikmé lavici 2min a závěrečný běh 1000m.

Mezi jednotlivci dosáhli Dominik Kovář, Kristýna Čekanová a Patrik Chládek na skvělé 3. místo. V konkurenci 13 škol jsme se rozhodně neztratili a v soutěži družstev obsadili parádní 4. místo. Přestože nám bohužel unikl přímý postup na republikové finále, naše šance stále žije díky systému losování zbylých účastnických míst, tzv. „lucky loser“.

Naši školu rerezentovali:
Družstvo: Filip Hornek, Pavel Terč, Dominik Kovář, Jonáš Fiala, Jana Klášterková, Simona Vaňková, Natálie Zralá a Karolína Čekanová.
Jednotlivci: Jaroslav Duraj, Patrik Chládek, Tadeáš Šmerák, Kristýna Čekanová, Eliška Šišková, Viktorie Klášterková a Anežka Vokáčová.

Děkujeme všem za skvělou reprezentaci ZŠ Nepomuk